На Прикарпатті перевіряли готовність до цивільного захисту населення


4 вересня на Івано-Франківщині розпочалася комплексна перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення. У обласній державній адміністрації під головуванням очільника комісії — першого заступника Голови ДСНС України Олега Мельчуцького відбулася інструктивна нарада, в ході якої було уточнено основні завдання та порядок здійснення перевірки на території регіону. Про це повідомив ЦГЗ ДСНС У В Івано-Франківській області. 

Участь у нараді також взяли голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук, начальник Управління ДСНС України в Івано-Франківській області Володимир Чернецький, начальник управління з питань цивільного захисту ОДА Володимир Стебницький, керівники територіальних підрозділів Управління ДСНС в області, обласних служб та відомств.

Очільник комісії зазначив, що остання комплексна перевірка регіону відбулася у 2012 році, а в 2013 - контрольна, і за час, що минув, життя не стоїть на місці, і відбулося багато змін, в тому числі в нормативно-правовій базі у сфері цивільного захисту.

Мета даної перевірки – об’єктивно оцінити реальний стан справ і надати методичну допомогу з реалізації питань у сфері цивільного захисту. Тож визначені території, які підлягають перевірці, в першу чергу, це Управління з надзвичайних ситуацій ОДА, всі спеціалізовані служби цивільного захисту області, окремі районні центри і міста обласного підпорядкування, де перевірять стан реалізації заходів державної політики у сфері цивільного захисту населення, готовності органів управління та сил реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру в області”, - зауважив Олег Мельчуцький.

Крім того, відповідна нарада за участю керівництва та працівників ДСНС в області, а також керівників територіальних підрозділів відбулася і в Кризовому центрі Управління. Під час заходу Голова комісії підкреслив, що всі питання, про які йшлося на нараді в ОДА, актуальні і тут, бо йдеться передусім про найголовніше - захист населення і територій від різного роду надзвичайних ситуацій. Також Олег Мельчуцький зазначив, що велика увага має приділятися створенню місцевих пожежних команд в об’єднаних територіальних громадах, адже питання безпеки громадян — є одним із пріоритетних завдань у сфері цивільного захисту.

Загалом, комісія, робота якої розпочнеться з перевірки структурних підрозділів обласної державної адміністрації, працюватиме на території області з 4 по 14 вересня. За результатами перевірки будуть визначені проблемні питання у регіоні та рівень взаємодії між усіма екстреними службами області.5 Вересня 2017 p.
©http://briz.if.ua/