Франківські школи отримали підручники з 16 предметів серед 22 необхідних


Сьогодні, 29 серпня, на оперативній нараді міського голови були підбиті підсумки щодо підготовки до нового навчального 2017/18 року. 

Зокрема було зазначено, що в місті зареєстровано 3108 заяв для вступу в перший клас, що на сотню більше від кількості, яка очікувалась – 3008 заяви. Тому в ЗОШ №6, ЗОШ №8 і школі-ліцеї №23 відкрито додаткові перші класи. Також збільшилась кількість інклюзивних класів – це класи з підвищеною увагою до учнів – вони створені на базі Вовчинецької ЗОШ, СШ №1 і ЗОШ №8.
У навчальному процесі робиться акцент на розумних учнів – чотири школи в обласному центрі беруть участь в експериментальному проекті «Інтелект України» – ЗОШ №9 – два класи на 60 учнів, два класи ШЛ №23 - 64 учні, в свою чергу, в ЗОШ №26 і ЗОШ №24 впроваджено проект «Розумники» – з використанням інформаційних технологій.
Покращується ситуація із забезпеченням підручників. Наразі до шкіл міста їх завезено 16 найменувань з 22 предметів. При цьому, підручниками з польської мови і географії навчальні заклади міста забезпечені повністю, з алгебри – більше половини, решту предметів – менше 50 відсотків.. Це ситуація тимчасова, бо впродовж вересня всі школи будуть повністю забезпечені підручниками з всіх предметів.
Тривають останні дні, коли школи і садки доукомплектовуються інвентарем, до кінця добігають ремонти, в основному – ремонти харчоблоків, дахів, заміна вікон і дверей. Загалом, понад 1 млн. грн.. витрачено на ремонти іншого спрямування – сходові, електромережі і ін.
У поточному навчальному році не очікується проблем і з харчуванням. Ще весною близько трьох тисяч учнів харчувались безкоштовно, але ця цифра може змінитися, хоча наразі невідомо скільки учнів будуть мати можливість не платити за харчування у цьому навчальному році. Також департамент освіти міськвиконкому замовив для учнів 14 тисяч проїзних квитків у громадському транспорті. 

Леонід Гах, для БРІЗ29 Серпня 2017 p.
©http://briz.if.ua/