Класний керівник третього класу івано-франківської школи переховується від Комісії міськно з притягнення її до дисциплінарної відповідальності?


Класний керівник 8-річного хлопчика із Івано-Франківська, якого батько ховає від матері 2,5 роки, ігнорує засідання Комісії департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради, яка розглядає питання про притягнення її до дисциплінарної відповідальності?

15 березня 2017 р. мати Даниїла Бойчука, Ірина Угринчук, завітала до загальноосвітньої школи №25 у Івано-Франківську, де навчається її син, щоб забрати його зі школи. На той момент батько дитини та його рідня не давали Ірині можливості бачитися з сином упродовж 2-х років. Вони постійно вигадували байки, що Даниїл зайнятий або просто фізично не пускали її до сина. Коли Ірина приходила до школи, де навчався її син, охорона її не пускала, посилаючись на внутрішній розпорядок, а класний керівник вигадувала приводи аби не дати матері можливості побачитися з дитиною. Вся справа в тому, що бабця Даниїла – Бойчук Ольга Степанівна працює викладачем у цій школі, і їй, напевно, було неважко створювати Ірині штучні перешкоди.

Тож, 15 березня, Ірина завітала до школи не сама, а в супроводі адвокатів. Зайшовши до школи один з адвокатів відразу пішов до директора, щоб повідомити її про те, що Ірина забирає свого сина з уроку. Ірина ж, у супроводі другого адвоката піднялася на другий поверх та зайшла до кабінету, де навчався її син. Поки адвокат пояснював класному керівнику, що Ірина забирає Даниїла зі школи (на що вона має повне право), Ірина підійшла до сина, взяла його на руки та прокрокувала до виходу. Варто зазначити, що стосунки між Іриною та класним керівником були, м’яко кажучи, ніякі. Класний керівник навмисно або по недбалості завжди забувала запрошувати Ірину на батьківські збори, всіляко перешкоджала контактам матері та дитини, і, навіть, не дала їй фотографії Даниїла зі шкільного свята, повідомивши, що вони видалені. При таких обставинах розмовляти Ірині з класним керівником не було про що. Тому вона мовчки взяла Даниїла та пішла до виходу, залишивши адвоката спілкуватися з класним керівником.

І тут сталася те, що ніхто не очікував. З криками «перепрошую, у нас урок» та «лишіть мені дитину» класний керівник накинулася на маму Даниїла та відірвала у неї капюшон куртки. Адвокат спробував словесно вгамувати класного керівника та переконати її, що все законно. Але класний керівник не зупинялася. З криками «я не маю права віддати вам дитину» та «я на роботі» вона накинулася на Ірину ще раз та вирвала у неї лоскут волосся. Ірині з Даниїлом вдалося вирватися із класу, а адвокат, все ж таки, передав класному керівнику заяву Ірини про те, що вона забирає дитину (ми не чули, що школа має право не віддавати дитину матері).

Після цього зі школи вибігла бабця Даниїла та разом з охоронником школи, із застосуванням фізичної сили "вирвала" хлопчика з рук матері, завдаючи дитині тілесних ушкоджень та фізичного болю, коли Ірина з дитиною були вже в машині. Потім з’явилася поліція та озброєний батько Даниїла. А на наступний день бабця подала до поліції заяву про викрадення матір'ю свого сина. І поліція розпочала кримінальне провадження.

Але мова не про це. Ірина подала скаргу на класного керівника до департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради. На початку літа, департамент створив комісію, яка б мала дати оцінку діям педагогів школи №25 Бойчук Ольги Степанівни (бабця Даниїла) та Недільської Надії Михайлівні (класний керівник Даниїла).

З боку родини Бойчуків на голову та членів комісії чинився тиск. Спочатку батько дитини написав заяву про відкликання голови комісії, бо начебто, на його думку, вона упереджено ставиться до нього. Хочемо наголосити, що комісія мала розглядати дії педагогів школи №25, які фактично перешкоджають Ірині бачитися з сином, а не батька дитини. Потім, із заявами про відкладення засідання комісії зверталася пані Бойчук. Після цього, у відпустку пішла пані Недільська. Але коли комісія відкликала її із відпустки, щоб заслухати її звіт та пояснення, вона через директора школи повідомила, що знаходиться за кордоном. Але в той же день пані Недільську бачили на теренах рідної України, тож адвокат Ірини попросив голову комісії змусити надати підтвердження того, що Надія Недільська знаходиться за кордоном. Що зроблено не було. Врешті решт комісія дочекалася, поки Недільська Н.М. повернеться з відпустки та, відкликавши попередньо з відпусток 3-х із 5-ти членів комісії, зібралася 15.08.2017 року, щоб заслухати пояснення класного керівника Даниїла.

І яке ж було розчарування всіх, коли пані Недільська Н.М. знову не з’явилася, без будь-якого попередження комісії. Більше того, навіть директор школи 25 Якимів Світлана Миколаївна, яка попри перебування у відпустці прийшла на засідання комісії, не знала, що Недільська Н.М. просто проігнорує засідання комісії. Як повідомила на засіданні комісії директор школи, Недільська Н.М. взяла відгули до 23.08.2017 року, про що в школі є наказ. При цьому, 14.08.2017 року, Недільська Н.М., попри відгули, працювала в школі і повідомляла директора, що 15.08.2017 обов'язково прибуде на засідання комісії. Однак, з самого ранку 15.08.2017 року Недільська Н.М. не бере трубку свого мобільного, і, навіть, коли директор на засіданні комісії дзвонила їй, не взяла трубку.

Складається враження, що Надія Недільська ховається від комісії, вигадуючи все нові обставини.

Весь цей час адвокати Ірини старанно приїздили на засідання комісії із Києва. Бабця Даниїла залякала місцевих адвокатів, тож Ірині довелося залучати групу адвокатів із столиці. На них, з боку Бойчуків, іде шалений тиск – бабця пише скарги та заяви про злочини на всіх, хто стоїть на її шляху, повністю нехтуючи правами матері. Батько Даниїла, програвши Вищий касаційний суд матері про визначення місця проживання дитини з матір’ю, затягує судові засідання про відібрання дитини. Бойчуки подають позови на ЗМІ, які висвітлюють цей конфлікт, вимагаючи компенсацію моральної шкоди в розмірі 500 тисяч гривень.

А класний керівник Даниїла вирішила сховатися від комісії. 17 Серпня 2017 p.
©http://briz.if.ua/