У франківському відділенні СБЕРБАНКУ видали фальшиві долари


Долинянка Зоя Соловйова написала заяву в поліцію про те, що їй в банку видали фальшиві купюри: "15.08.2017 мені з м.Остін Tatyana Mayfield переказала по вестерну 150$". В силу обставин жінка ці кошти отримала в Сбербанку в Івано-Франківську (вул.Пл. Міцкевича буд,8): "50$ я отримала у гривнях, 100$ вирішила міняти нині з дітьми на ці кошти я мала іх зібрати до школи і дати звіт". Наступного дня жінці знадобилось ці кошти поміняти в Долині: "Пішли у Приват Банк а мені там кажуть що це фальшиві кошти". Я подзвонила до поліції, виїхала відразу до Франківську до цього банку, там мені сказали що я іх спеціально десь зібрала, але при цьому працівник цього банку Войтичук Н.Б кричала касиру щоб він в мене забрав документи.Ну звісно цього не відбулося я була не сама.Кошти також ні хто не повернув. Я відразу вийшла стала чекати на поліцюю.

Приїхала поліція і ми відправилися у відділення по вул.Бельведерська де я написала заяву, ну і буду очикувати подальших подій".

 

Olga Myronenko Отпечатки пальцев кассира, что выдавала вам деньги должны остаться на купюре. Так, что пусть полиция пальчики работников "катают"Переглянути переклад
Подобається
Відповісти
1
6 год
Ганна Лиховід То таа ваша фікса десь у пачці про@рала 100тку фальшиву вам о 14 всучила...За жабри її взяти.Відбитки пальців мають бути там її ,тод докажете...Розслідування по повнй,якщо ви впевнені в своїй правоті
 
Лариса Полулях Розказую про всяк випадок пораду. В квитанцію, яку видають у банку просите вписати номер купюри. Це досвід ще 90х, мені не згодився, але проблема, видно, таки є. В банку має бути реєстр отриманих купюр - можна через нього перевірити. Звичайно, якщл це випадковість, а не намірене шахрайство. І відео з камери, що контролює касира.
 
 
Anna Kovalchuk Ну хіба так. Якщо на купюрі є відбитки касира, інакше ніяк не доказати це 100%, номера всіх купюр в банку не числяться. А на самій купюрі може бути дуже багато різних відпичатків. Поліція нічого не буде розслідувати..вони вбивць не знаходять..


17 Серпня 2017 p.
©http://briz.if.ua/