Прокуратура вимагає припинити незаконні дії посадових осіб служби у справах дітей Коломийської міської ради


Під час прокурорської перевірки, спрямованого на захист прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування встановлено, що посадовими особами служби у справах дітей Коломийської міської ради не проводиться обстежання майна неповнолітніх, яке їм належить від народження.

Оскільки неповнолітні проживають з опікунами патронаж над нерухомим майном дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування, здійснюється органами місцевого самоврядування. Законодавством зобов’язано служби у справах дітей щонайменше раз у рік складати опис такого майна, однак як показала прокурорська перевірка коломийські чиновники забули про виконання своїх обов'язків. Така халатність з боку посадових осіб Коломийської служби у справах дітей могла призвести до втрати майна дітей–сиріт, або взагалі його відчуження.

Тому на незаконні дії посадових осіб служби у справах дітей Коломийської міської ради прокуратурою внесено протест з вимогою організувати належний контроль за збереженням майна дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у сім’ях громадян.

Прес-служба прокуратури Івано-Франківської області23 Серпня 2012 p.
©http://briz.if.ua/