Студентська жіноча збірна ПНУ з баскетболу – чемпіон європейської універсіади


З 25 по 28 липня в м. Сплінт (Республіка Хорватія) проходили ігри Чемпіонату Європи з баскетболу 3х3 серед студентських команд. Студентська жіноча збірна Прикарпатського національного університету гідно представила Україну і здобула перемогу.
У фіналі наші баскетболістки перемогли команду Литви з Університету спорту – 16:14. Наша збірна команда виступала в складі - Ольги Мазніченко, Христини Філевич, Віти Горобець та Вікторії Касаткіної. Жіночу збірну очолив Юрій Процюк. На груповому етапі баскетболістки виграли всі чотири поєдинки. Загалом наша команда виграла 7 матчів з 7-ми.

За результатами чемпіонату студентська жіноча збірна команда з баскетболу Прикарпатського національного університету посіла перше місце в європейській універсіаді та виборола право представляти Україну на Всесвітній літній універсіаді - 2017, яка відбудеться 23-28 серпня в м.Тайбей (Китай).

Студентській чоловічій збірні команді баскетболістів Прикарпатського національного університету, яка також представляла Україну на чемпіонаті європейської універсіади не вдалося поборотися за медалі. В групі вони виграли 2 матчі з 5-ти.1 Серпня 2017 p.
©http://briz.if.ua/