На Коломийщині опозиція об'єднується навколо Олеся Донія


Голові виборчого штабу
Об’єднаноїй опозиції «Батьківщина»
м.Коломиї

Голові виборчого штабу партії «Удар»
м.Коломиї

Кандидату в народні депутати від
Об’єднаної опозиції «Батьківщина»
по одномандатному виборчому
окрузі №88 - Олександрові Левицькому

Кандидату в народні депутати від
Партії «Удар» по одномандатному виборчому
окрузі №88 – Володимирові Довганюку

 

Звернення


Ми, Об’єднання громадських організацій Коломийщини «КОЛО», 11 лютого 2012 року ввійшли в Громадський Рух Просвіти (далі ГРП) з метою узгодження та підтримки єдиного кандидата від опозиційних сил Коломийщини на майбутніх виборах до Верховної Ради України.
На жаль, у нас на Коломийщині вибори розпочалися ще задовго до офіційного старту виборчої кампанії. Провладний кандидат Богдан Гдичинський, який ще нещодавно очолював фракцію «регіоналів» у Обласній Раді, своїми псевдоблагодійними подачками і пожертвами підкуповує виборців і, як не прикро, має всі шанси перемогти на одномандатному окрузі №88.
Ще в лютому місяці ми зрозуміли, що побороти провладного кандидата зможемо лише поставши одним потужним монолітом, об’єднавшись заради спільної справи та протиставивши єдиного кандидата від усіх опозиційних сил. На сьогоднішній день таких кандидатів є кілька, а це свідчить лише про перемогу «регіоналів» на нашому окрузі. Перед нами, як об’єднанням громадських організації постала проблема: котрого із цих кандидатів підтримати на майбутніх виборах, які, без сумніву, є «битвою за Україну»; ми не маємо права схибити, а лідери політичних партій не мають права відстоювати лише власні інтереси, бо це гра на користь антиукраїнському режиму Януковича.
Ні преса, ні жителі міста не змогли не помітити знакової події, яка сталася на початку виборчої кампанії: син Романа Шухевича - Юрій Шухевич відмовився від участі у виборах на користь самовисуванця Олеся Донія.
Олесь Доній, діючий депутат Верховної Ради, активний політичний діяч ще з часів виборювання незалежності України, людина, яка жодного разу не дала приводу сумніватися у своїй відданості, патріотизмі, професіоналізмі; такий депутат однозначно не стане «тушкою» у руках регіоналів, що він довів на ділі.
Тому ми звертаємося до кандидатів у народні депутати Олександра Левицького та Володимира Довганюка із проханням відкинути вузькопартійні амбіції та зняти свої кандидатури на користь Олеся Донія. Сьогодні вирішується доля України на багато років вперед, права на програш у нас немає. Тому ми віримо у Вашу щирість, Ваш патріотизм і відданість Україні; ми віримо, що Ви не зможете зігнорувати думку громади та зробите крок їй назустріч.

З повагою,
Голова Об’єднання
громадських організацій
Коломийщини «КОЛО» __________________ О.Баранецька
 22 Серпня 2012 p.
©http://briz.if.ua/