Щоб приєднатися до команди «УКРОПу», потрібно пройти співбесіду


Франківцеві Віталію Круп’яку – 29. Він одружений, має власну справу. Сьогодні ж разом із дружиною прийшов на збори партії «УКРОП», бо хоче стати її частиною. Так Круп’яки вирішили на сімейній раді :«Ми з дружиною вирішили приєднатися до команди «УКРОПу», тому що бачимо перспективу цієї політичної сили. Це люди, які не займаються популізмом, а роблять реальні речі. На відміну від чинної влади. Як центральної, так і місцевої».

«На сьогодні Івано-Франківська міська організація партії «УКРОП» налічує 63-оє членів. Ще більше сотні людей написали заяви на вступ, пройшли співбесіду і невдовзі приєднаються до нашої команди», – розповідає голова міського осередку партії «УКРОП» Олег Головенський.

За його словами, кількість охочих стати частиною політичної сили щодня зростає. Люди пишуть заяви через сайт www.ukrop-if.com. або ж звертаються у офіс партії, що розташований за адресою М. Грушевського, 13.

«Поки що ми нікому не відмовили. Хоча в нас є одна принципова умова: ми не беремо людей, які були у комуністичній партії чи у «Регіонах». Охочі проходять співбесіду. Ми з’ясовуємо мотиви людини вступу в партію. І тільки тоді вона стає членом нашої команди», – зазначив Олег Головенський.

То ж сьогодні, на чергових зборах франківського «УКРОПу», організація поповнилась двома десятками нових членів. Посвідчення їм вручив народний депутат України Олександр Шевченко.

«На наступних виборах команда «УКРОПу» повинна взяти все. Без об’єднання з іншими політичними силами, ми повинні викластись по максимуму. Але для цього треба щодня важко працювати. Бо наша мета – не чиновницькі крісла, а добробут кожного українця. Тому команда «УКРОПу» має бути сильною та єдиною»,- наголосив нардеп.

«Івано-Франківська міська організація «УКРОП» – одна із кращих в Україні. І за активністю, і за кількістю якісних членів партії, які дійсно виконують потрібну роботу. Сподіваюсь, так буде і надалі», – додав керівник обласного осередку партії «УКРОП» Микола Палійчук.31 Липня 2017 p.
©http://briz.if.ua/