У дитсадку на Прикарпатті вихователька опускала хлопчика головою в унітаз?


Шокуюча звістка з Коломийського району. У селі Загайпіль виховательку дошкільного навчального закладу "Сонечко" звинувачують у жорстоких знущаннях над дитиною.
4-річний Денис прийшовши із дитячого садочка розповів батькам, що його "прив'язували до лавки на вулиці", "закривали в тюрму", там де картопля та буряки. Хлопчик каже, - "Вихователька мене пускала головою в унітаз".

Після такої новини тато і мама Дениса почали бити на сполох. Прагнули, аби виховательку звільнили. "Зверталися в прокуратуру, але там нам сказали, що скаргу розглянуть, але застосувати міри покарання вони не можуть", - наголосила мама.

Мати хлопчика Галина Венгриновська запевняє, що синові влаштовували справжні тортури.

Колеги виховательки запевняють - очільник цієї установи - людина "золота", а історія батьків - суцільна вигадка.

Вихователька запевняє, що до дитини і пальцем не торкалася: "До Дениса я відносилася як і до всіх дітей. Такого відношення до дитини не було."

Батьки звернулися до відділу освіти. У відділі освіти Коломийської РДА журналістам повідомили - перевірку провели, жодних порушень не виявлено.

Марія Боледзюк, заступник начальника відділу освіти Коломийської РДА:

"Ми з працівниками адміністрації в присутності батьків, працівників, профспілкового комітету мали розмову, де люди казали, що це таке не можливо. Повірити чужим людям і не повірити працівникам, які в нас працюють, ми просто не могли".

А от в акті перевірки освітян написано "Завідуючій дитсадком винесено догану". Але чому ж покарали, якщо жінка не винна?
Батьки звернулися до журналістів "Критичної точки" (Телеканал "Україна").

Переглянути відео розслідування можна тут:

http://kanalukraina.tv/ua/episode/4490/


 21 Серпня 2012 p.
©http://briz.if.ua/