Віктор Тиханський з м. Яремче оплатив комуналку в Приват24 і виграв смартфон


У ПриватБанку підбили підсумки останього етапу акції “Смартфон за комуналку в Приват24”, яка стартувала 1 квітня і тривала до 30 червня 2017 року. Як повідомили в прес-офісі Прикарпатського регіонального управління ПриватБанку, серед 25 переможців заключного червневого етапу став мешканець Яремче Віктор Тиханський,- про це повідомляє прес-служба ПриватБанку.

В рамках акції організатори подарували клієнтам, які здійснили комунальний платіж з картки Masterсard в Інтернет-банку Приват24, смартфони останньої конфігурації. Умови акції були дуже прості - у веб-версії або мобільному додатку Приват24 протягом одного місяця треба було сплатити за комунальні послуги на загальну суму від 500 грн. В акції могли брати участь усі клієнти ПриватБанку, які досягли 16 років без додаткової реєстрації.

“Двояке було відчуття, коли мені повідомили про перемогу в акції, - ділиться враженнями Віктор Тиханський. - Точно знав, що дзвонять з ПриватБанку, бо номер телефону занесений в телефону книжку, але ж в акції я не реєструвався. Сприйняв повідомлення за жарт, але інформація про перемогу не давала мені покою і я перевірив її на сайті банку, де в розділі “всі акції” й знайшов своє прізвище. Донька вже завантажила на новенькій смартфон “приватівські” додатки, відтепер будемо оплачувати комуналку зі смартфона та чекати на нові цікаві акції.”

В Івано-Франківській області за період акції через ПриватБанк за комунальні послуги розрахувались майже 650 тис. клієнтів. З них у веб-версії Приват24 - 280 тис. платежів, в мобільній версії Приват24 - 37 тис. платежів. Загалом на Івано-Франківщині понад 50% оплат за "комуналку" проходять через Приват24.25 Липня 2017 p.
©http://briz.if.ua/