Фраківські укропівці: Руслан Марцінків та міська влада розвертають місто на шлях "світлого комуністичного майбутнього


На офіційному сайті Івано-Франківської міської організації "Українського об'єднання патріотів-УКРОП" опублікована заява наступного змісту:

"Руслан Марцінків та міська влада розвертають місто на шлях "світлого комуністичного майбутнього".

І це не жарт.

Покупка збиткового заводу з виробництва гальмівних колодок (лише заради землі для майбутнього дерибану поміж партійними забудівельними підприємствами):

--- за кошти дітей, які не отримують харчування в школах,
--- за кошти хворих, які змушені купувати ліки в аптеках, бо в лікарнях вони відсутні,
--- за кошти бюджетників, які не отримують надбавок до зарплат, як це є в інших містах,
--- за кошти, якими можна було б суттєво змінити комфорт та перспективи розвитку нашого міста.

Натомість ми бачимо маніакальний ланцюг лобіювання міським головою Русланом Марцінківим, міськвиконкомом та «просвободівською» більшістю в міськраді створення “на всі теми” комунальних підприємств.

Ці підприємства вже витрачають десятки (чи і сотні) мільйонів гривень коштів громади з міського бюджету у вигляді безконтрольного поповнення так званих “статутних фондів” та утримання їх штату та діяльності.

Все відібрати і взяти під владний контроль – це чисто комуністична стратегія, яку взяв на озброєння міський голова та влада.

Перехід місцевої господарки на шлях «осуспільнення» – це шлях, по якому нас намагалися свого часу вести марксистсько-ленінські ідеологи і комуністичні вожді. Це шлях, на якому залишилося в світі лише декілька країн, таких як голодна і злиденна Північна Корея.

Окрім спроб покупки за кошти громади збиткового заводу з виробництва гальмівних колодок, звучать ідеї перетворити «Міський пологовий будинок» в комунальне підприємство (!!) або відібрати в концесіонера аеропорт (який і зберігся як аеропорт саме завдяки концесіонеру, адже багато подібних аеропортів, які залишилися в комунальній власності в інших містах, давно припинили діяльність).

Відомо, що за 7 років концесії в Івано-Франківський аеропорт вкладено, дотовано, сплачено концесійних платежів та інвестовано більше 60 мільйонів гривень! (Не “освоєно” з бюджету, як це робить наша міська влада, що є найлегшим і найбільш безгосподарним, а вкладено приватним концесіонером. Тобто зекономлено для бюджету!).

Навіть для студентів перших курсів є аксіомою, що влада, держава є найбільш корумпованими та найменш ефективними власниками і менеджерами підприємств. Але про це не відомо Руслану Марцінківу та Івано-Франківській міській владі. А може й відомо, але,маючи півмільярдне перевиконання міського бюджету за півтора року, вже складно придумувати схеми розкрадання бюджетних коштів. Тому пішли в хід, замішані на піарному популістичному словоблудстві, схеми дерибану через комунальні підприємства.

Чи згідна громада з таким розвитком подій в Івано-Франківську?

Чи пройде в Івано-Франківську комуністична ідеологія, яка маскується під націоналістичними гаслами?". 19 Липня 2017 p.
©http://briz.if.ua/