Учасники музичного табору «Грає все» показали батькам шумовий оркестр


В  Івано-Франківську сьогодні відбувся дуже незвичайний концерт. На літній сцені  Міського парку діти створювали музику за допомогою  власноруч виготовлених музичних інструментів.  Такий несподіваний музичний досвід вони здобули під час літнього табору  «Грає все!».

Цей імпровізований концерт, або «велика репетиція», як його назвала керівник табору Людмила Савка, і став підсумком літнього музичного таборування.

«Я зробила цей інструмент сама. З кольорового скотчу, з стрічечок таких, дерев’яних кульочок та картону, і дерев’яних ложечок. І це все склеїли за допомогою термоклею»,- розповідає учасниця табору 6-річна Даночка.  «У нас ще є такі палички, які називаються дощик. Ми їх також самі зробили»,- доповнює її братик Лесик.  «Нам дуже сподобалося в цьому таборі і ми б хотіли ще раз в нього потрапити»,- діляться враженнями діти.

 «Впродовж 5 днів у таборі було 20 дітей віком від 6 до 12 років, – розповідає організатор літнього табору Людмила Савка. - Ми з ними робили найрізноманітніші музичні тренінги, спонтанний шумовий дитячий оркестр, вивчили дві пісеньки. Основною метою у нас був навіть не концерт, а просто така підсумкова репетиція, відкрита для батьків. Філософія табору є така, що грає все: до чого можна доторкнутися, на всьому можна зіграти. Найдосконалішим музичним інструментом є, в першу чергу, наше  тіло. Тут дуже багато ефектів терапевтичних, діагностичних  та інших .

 Сьогодні на підсумковому концерті ми показали батькам, чим ми займалися. У нас і були заняття у формі таких тренажів. Але, оскільки це літо, табір, то було багато біганини, багато співів, ігор.

Метою було дати можливість розкритися кожному. Якщо була дитина, яка на першому занятті боялась зайти в кімнату, то зараз ця дитина брала участь в концерті зі всіма на сцені, і зовсім не боялась».30 Червня 2017 p.
©http://briz.if.ua/