5% бар'єр на парламентських виборах України долають чотири партії - ifportal


5% бар'єр на парламентських виборах України долають Партія регіонів, Об'єднана опозиція, партія "УДАР" і Комуністична партія, свідчать дані опитування Research & Branding Group.

Згідно з даними дослідження, які були презентовані керівником Research & Branding Group Євгеном Копатьком, якби найближчим часом відбулися вибори до Верховної Ради, то за Партію регіонів проголосували б 20,2% від усіх опитаних, за Об'єднану опозицію - 18, 6%, "УДАР" - 9,9% і КПУ - 8,3%. інформує ifportal.net з посиланням на gazeta.ua.

При цьому не дотягують до прохідного бар'єру партія "Україна, вперед!" Наталії Королевської (4%) та Всеукраїнське об'єднання "Свобода" (3,8%).

Серед респондентів, які вирішили точно або швидше за все взяти участь у виборах, 25,5% проголосували б за Партію регіонів, 24,6% - Об'єднану опозицію, 12,5% - "УДАР", 10,4% - КПУ, 4, 9% - "Україна, вперед!" і 4,6% - "Свобода".

На думку 42% українців, найбільше шансів на перемогу на парламентських виборах у Партії регіонів, 24% вважають, що перемогти зможе Об'єднана опозиція, 11% - партія "УДАР", 8% - КПУ, 6% - "Україна, вперед!" і 5% - ВО "Свобода".

При цьому 36% опитаних не змогли відповісти, яка партія переможе на майбутніх виборах.

Також дослідження показало, що 43% респондентів точно підуть голосувати на вибори, 28% - швидше за все підуть, 13% - ще не вирішили, 11% - точно не будуть голосувати і 5% відповіли, що швидше за все не будуть голосувати.

Дослідження також показало, що оцінюючи політичну ситуацію в країні, 58% українців вважають її нестабільною, і тільки 10% сказали, що вона стабільна.
Опитування проводилося в період з 3 по 13 серпня поточного року методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України і Криму. Очікувана середня помилка вибірки складає 2%.18 Серпня 2012 p.
©http://briz.if.ua/