Військовослужбовці у запасі опановували "Маркетинговий менеджмент"


1 червня 2017 року на базі Центру розвитку підприємництва «Бізнес-Інкубатор» Інституту економіки і управління в нафтогазовому комплексі спільно з представниками Наукового парку Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана вдруге вручали свідоцтва слухачам курсу «Маркетинговий менеджмент», який проводився в рамках «Програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців звільнених у запас». Про це повідомила прес-служба ІФНУНГу.

Керівник проектів Наукового парку Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Вадим Козак відзначив, що «Програма НАТО-Україна» сприяє соціальній адаптації військовослужбовців звільнених в запас і передбачає освоєння норм і правил соціально-економічного середовища, пристосування до нових соціальних умов і завершується реалізацією прав на працю, вільним вибором роботи та отриманням справедливої і задовільної винагороди за неї, і в результаті – достойні умови життя. Оскільки країни Альянсу зацікавлені в тому, щоб колишні військові не відчували на собі негативних наслідків звільнення з війська і знайшли своє місце в майбутньому, є  велике очікування, що НАТО і надалі безкоштовно перенавчатиме українських офіцерів, котрі прагнуть отримати навички роботи за новими, цивільними спеціальностями. В рамках проекту також відбулась презентація «Стратегії розвитку  кафедри маркетингу і контролінгу очима студентів», що стало  результатом співпраці студентів 3-5 курсів спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність» та військовослужбовців, звільнених в запас.

Як зазначила завідувач кафедри маркетингу і контролінгу Івано-Франківського національного технічного університеті нафти і газу Ірина Перевозова, під керівництвом провідних вчених Інституту економіки і управління в нафтогазовому комплексі ІФНТУНГ та КНЕУ ім. Вадима Гетьмана офіцери запасу здобували знання щодо потреб кінцевого споживача товарів та послуг, уміння гнучко реагувати на всі його вимоги для можливості забезпечення продажу, підвищення прибутковості підприємства. Слухачі опановували можливості ефективного застосування різних форм і методів продажу товарів, роботу з формування та управління потребами населення, підвищення престижу торгової марки та підприємства; вивчали процес управління маркетингом від організації збуту та його стимулювання, рекламних компанії й дослідження маркетингу, управління товарами і ціноутворенням тощо. Професорсько-викладацький склад ІНЕУ доклав зусиль для спрощення сприйняття навчальної програми у вигляді презентацій, дискусій, аналізу кейсів, ділової гри тощо.

На врученні були присутні: проректор з науково-педагогічної роботи  Олег Дзьоба, директор ІНЕУ Ліліана Гораль, провідні фахівці ІНЕУ, КНЕУ, студенти 3 - 5 курсів спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність» та усі охочі.



1 Червня 2017 p.
©http://briz.if.ua/