Сім івано-франківських підприємств сьогодні боргують зарплату працівникам. Комунальних серед них немає


 

Сім розташованих на території міста Івано-Франківська підприємств боргують сьогодні виплату зарплат своїм працівникам. Відповідну інформацію озвучила вчора, під час оперативної наради у Івано-Франківського міського голови директор департаменту соціальної політики міськвиконкому Олександра Заклинська.

З її слів, з семи підприємств-боржників відзначається два боржника стабільних. Це, зокрема, 63-й котельно-зварювальний завод та Івано-Франківська філія компанії «Спіловер» - шкірзавод. В першому випадку, як стверджує пані Заклинська, сума заборгованості становить 1,3 мільйона гривень. На заводі здійснено ряд перевірок, матеріали яких направлено до військової прокуратури.

На «Спіловері» заборгованість становить 551 тисячу гривень. Проте там розроблено графік погашення боргу з паралельною виплатою поточних зарплат. За словами керівника департаменту соціальної політики, наразі розташоване у Києві головне підприємство цього графіку дотримується.

Крім того, ще дев’ять підприємств-боржників вже погасили заборгованість по зарплаті до 1 серпня цього року. При цьому, зі слів пані Заклинської, жодне з комунальних підприємств Івано-Франківська сьогодні заборгованості з виплат зарплат не має.15 Серпня 2012 p.
©http://briz.if.ua/