Прикарпаття відвідав Міністр інфраструктури України


11 квітня, на Прикарпатті із робочою поїздкою перебуває Міністр інфрастуктури України Володимир Омелян.
  Разом із головою облдержадміністрації Олегом Гончаруком посадовець оглянув хід проведення ремонтних робіт на мосту автомобільної дороги Н-10 Стрий – Мамалига у Тисменицькому районі.
  Олег Гончарук зазначив, що міст був зруйнований внаслідок повені ще у 2008 році. Завдяки отриманим фінансовим гарантіям з боку центральної влади та підтримці Президента України Петра Порошенка на ремонтні роботи даного об’єкта буде спрямовано 28 млн грн.
   Під час прес-конференції в облдержадміністрації, міністр інфраструктури зазначив:
"Ми їздили дорогами області із самого ранку. Якщо ми хочемо мати якісні дороги, то повинні приймати належні рішення. Дорога це не просто асфальт, а й відповідне оформлення".
Крім того, Володимир Омельян наголосив, що цього року в Україні планують відремонтувати 2000 кілометрів доріг та кілька десятків мостів.
На Прикарпатті планують відремонтувати 3 мости, а то й 5.
"Цього року на рівні Держави на ремонт доріг планують виділити 30 мільярдів грн. Наразі на ремонт доріг Прикарпаття вже є 260 мільйонів грн. і до кінця року, маю надію, що ця цифра складе 1-1.5 мільярди гривень", - відмітив міністр інфрастуктури.
Олег Гончарук також поінформував урядовця про поточні, середні і дрібні ремонти, які заплановані на дорогах області, та шляхи залучення фінансових ресурсів для їх проведення.
Йшлося і про реалізацію митного експерименту, згідно з яким 50 відсотків коштів від перевиконання митних зборів спрямовуватимуться на ремонти доріг.

Джерело сайт Коломийської РДА 12 Квітня 2017 p.
©http://briz.if.ua/