Пограємо? - В міському парку облаштовують майданчик для гри у петан


В міському парку розпочалися роботи з облаштування майданчика для найсоціальнішої гри - петанку. Осередок неординарної гри зосередять позаду старого альпін-парку. Роботи взялися проводити учасники петанк-клубу "Чугайстер" спільно з обласним підрозділом Федерації петанку України.
Доволі незвична, проте досить цікава гра вважається однією з найбільш соціальних недаремно, алдже не має ані вікових, ані обмежень щодо статі. За словами учасників клубу, за допомогою гри в петанг розвивається командний дух, фізична витривалість та уважність. Роботи з підготовки спортивного майданчика вже розпочаті і планують завершити до кінця місяця. І одразу у планах спортсменів - проведення Всеукраїнського турніру, який має стати першим та щорічним турніром у місті.
Міський голова Руслан Марцінків зауважив, що міський парк -улюблена територія відпочинку усіх франківців і госьтей міста. Саме тому, за його словами, облаштуванння тут відпочинкового простору повинно включати у себе різноманітні аспекти. "Міський парк - місце цікавого відпочинку. Тут поєднується затиш старовинної вулиці, пляжний відпочинок на міському озері, спортивна та пішохідна інфраструктури. Сьогодні розпочинаються роботи з облаштування поля для петанку (позаду старого альпінг-парку). Намагаємось відкрити наш парк для різноманітного спорту, навіть такого незвичайного як петанк. Сподіваюсь, новий майданчик принесе чимало позитивних емоцій дорослим та дітям.
До речі, майданчик власними силами взялись облаштувати учасники петанк-клубу "Чугайстер". Я дуже вдячний активістам, які готові докладати зусиль в розвиток нашого міста", - наголосив Руслан Марцінків.

Джерело офіційний сайт  ІФ10 Квітня 2017 p.
©http://briz.if.ua/