У поліції охорони Івано-Франківська розповіли як захиститися від квартирних крадіжок


Сьогодні, 9 березня, в залі Управління поліції охорони в Івано-Франківській області відбулась прес-конференція «Профілактика квартирних крадіжок та як захистити своє майно. Терміновий виклик поліції». Участь в прес-заході взяли начальник Управління поліції охорони полковник поліції Михайло Чорнописький, начальник технічної служби Володимир Степуляк та начальник головного пульту централізованої охорони Андрій Меренов.

- Уже щорічно, за дорученням Національної поліції України, а також з метою посилення захисту майна громадян і протидії квартирним крадіжкам, поліція охорони проводить соціальну всеукраїнську акцію «Квартира під охорону». Весняна акція триватиме з 15 до 31 березня 2017 року, - розповів начальник поліції охорони Михайло Чорнописький. - За умовами акції, громадянам пропонується встановити охоронну сигналізацію у помешканні з 50-ти відсотковою знижкою на монтажні роботи. У зазначений період громадянам надаватиметься можливість оплатити вартість охоронного обладнання, а монтажні роботи з обладнання помешкання сигналізацією фахівці підрозділів поліції охорони виконають за половину їх вартості. Крім того, для учасників антитерористичної операції на Сході України вказана знижка становитиме до 75 відсотків.

Як розповів керівник поліції охорони, злодії стають дедалі винахідливішими, тому від проникнення в оселю на 100% не захищають ні надійні замки, ні надсучасні броньовані двері чи ґрати на вікнах. Злодії викрадають все, що трапляється їм під руку – одяг, гроші, коштовності, вироби з кришталю та порцеляни, фото-, відео-, аудіо- та радіоапаратуру, металеві вироби, столовий посуд і навіть продукти харчування.

Як правило, квартирні крадії діють невеликими групами, в основному по 2-3 особи. Квартирні крадіжки, частіше за все, скоюються в першій половині дня, коли більшість громадян перебувають на роботі, а учні та студенти – у навчальних закладах. При цьому способи проникнення зловмисників у житло найрізноманітніші: шляхом підбирання ключів, проникнення через вікно, зламування дверей, уведення господарів в оману тощо.

Натомість, як показує досвід, вже один тільки факт наявності в будинку охоронної сигналізації змушує багатьох квартирних злодіїв відмовитись від скоєння злочину.

- Для прийому, обробки та контролю відпрацювання звернень працює Контактно-інформаційний центр Центру систем безпеки поліції охорони. Усі звернення фіксуються та обробляються з допомогою технічних засобів у напівавтоматичному режимі. Це дає змогу в будь-який момент контролювати стан виконання заявки, - зауважив начальник технічної служби охорони Володимир Степуляк. - Після виконання монтажних робіт та укладання договору на охорону власність громадян гарантовано перебуватиме під захистом увесь обумовлений термін. У разі спроби зловмисників проникнути до помешкання, сигнал «Тривога» надійде до пункту централізованого спостереження Управління поліції охорони, де оператори чергують позмінно у цілодобовому режимі, стежачи на комп’ютерних моніторах за станом сигналізації на охоронюваних об’єктах. Сигнал про спрацювання технічних засобів охорони миттєво передається найближчій за місцем дислокації групі реагування. Мобільна група прибуде за лічені хвилини на місце події, і підготовлені та належним чином озброєні поліцейські не дадуть зловмисникам заволодіти Вашим майном.

Про технічне оснащення розповів начальник пульту технічної охорони Андрій Меренов, також він розповів про якість приладів, про їх застосування та сертифікацію.

Для отримання детальної інформації та замовлення послуг поліції охорони звертайтесь за адресою у м.Івано-Франківськ: вул.Млинарська, 2, або за телефоном:

0-970-502-220 – для абонентів оператора Київстар

0-730-502-220 – для абонентів оператора Лайф

0-990-502-220 – для абонентів МТС

Дзвінки здійснюються згідно тарифів операторів.

Номер «гарячої» лінії поліції охорони – 0-800-502-220 (безкоштовно).

Крім того, під час прес-конференції йшлося і про кнопки «Термінового виклику поліції», які поліція охорони Івано-Франківщини встановлює задля безпеки громадян та правової допомоги поліції у громадських місцях.

Чимало об’єктів, які охороняє Управління поліції охорони Івано-Франківщини, оснащені кнопками «тривожного» виклику поліції, про що свідчать наліпки жовтого-блакитного кольору.

- Завдяки кнопкам «Термінового виклику поліції», у разі необхідності, цілодобово можна негайно викликати групу реагування поліції охорони, яка прибуває на місце виклику за лічені хвилини, - додав Володимир Степуляк. - При натисненні на неї сигнал миттєво надходить на пульт централізованого спостереження і передається правоохоронцям, які за кілька хвилин прибувають на місце виклику.

На Івано-Франківщині встановлено уже більше 200 таких пристроїв. «Тривожні» кнопки встановлюються в місцях великого скупчення людей: в супермаркетах, ресторанах, розважальних закладах тощо.

Централізована система швидкого виклику поліції дає змогу підвищити ефективність діяльності нарядів поліції, задіяних для охорони об’єктів та громадського порядку. Завдяки їм вдається скоротити час реагування груп реагування на повідомлення громадян про злочини та інші протиправні дії і затримання злочинців. А злочин, як відомо, розкривається набагато швидше «гарячим слідом».

Управління поліції охорони
в Івано-Франківській області

 



9 Березня 2017 p.
©http://briz.if.ua/