На Донбасі триває блокада торгівлі з окупантами, яку розпочали бійці та ветерани АТО


Днями депутат Івано-Франківської міської ради від партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Віталій Мерінов разом з п'ятьма активістами поїхав на схід, щоб підтримати учасників блокади та передати продукти харчування від Центру військової підготовки та інформації Олександра Шевченка.

Зокрема, хлопці хотіли б подякувати приватному підприємцю Олександру Фицику за надані ковбасні вироби.

Віталій Мерінов розповів, що наразі в зоні їхньої блокади усе спокійно.

"Був при відкритті першої блокади на автомобільній трасі біля м. Золоте Луганської області. Блокування залізної дороги, в якій ми брали участь, відбувалось між містами Золоте та Гірське. Перед постом стоїть завжди заведений локомотив з 57 вагонами. Подекуди вночі чули обстріли. До сепаратистів - 6 кілометрів. На нашому пості - всі ветерани бойових дій, афганці, кому за 40, ми - молоде доповнення" - розповідає Віталій Мерінов.

Депутат переконаний, що зараз не можна займатись торгівлею з тими, хто вбиває героїв нашої країни. За його словами Уряд вже давно мав знайти вихід із даної ситуації, а не говорити про те, що альтернативи вугіллю з окупованої території немає.

"Альтернатива - завжди є, головне, щоб була політична воля, здоровий глузд та бажання працювати на благо держави, а не своїх гаманців", - каже депутат.21 Лютого 2017 p.
©http://briz.if.ua/