Працівники Управління ДСНС в області вивчали положення нормативно-правових актів


15 лютого в УправлінніДСНС в області  відбулися заняття з інспекторським складом міськрайвідділів У ДСНС в області  щодо вивчення положень нормативно-правових актів.

Відкриваючи заняття, начальник У ДСНС в області Володимир Чернецький  довів до присутніх основні завдання, які довів  минулого житня на нараді  за участю керівництва  апарату Управління, керівників районних відділів та начальників   пожежно-рятувальних частин У ДСНС  Голова ДСНС України Микола Чечоткін в  рамках  робочого візиту на Прикарпаття, і основні положення Стратегії  реформування системи Державної служби  України з надзвичайних ситуацій, прийнятої Кабінетом Міністрів України..

Перше питання  стосувалося  роз’яснень методичних рекомендацій щодо здійснення заходів запобігання надзвичайним ситуаціям та профілактики пожеж територіальними органами ДСНС під час дії мораторію на проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності. 
У виступі було зазначено, що у зв’язку із внесеними змінами до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" необхідно до 1 серпня 2017 року провести роботу стосовно підготовки до планування заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки на 2018 рік.  Ця робота обумовлена тим, що відповідно до статті 4-1 цього Закону з метою забезпечення суб’єктів господарювання та органів державної влади, органів місцевого самоврядування інформацією про заходи державного нагляду (контролю) в державі створюється інтегрована автоматизована система державного нагляду. Порядок функціонування даної системи, внесення відомостей до неї та строки розміщення цих відомостей затверджуються Кабінетом Міністрів України.

Також   на заняттях йшлося про порядок створення і функціонування  місцевих пожежних команд та добровільних пожежних дружин на території області,  розвиток яких  є одним з вагомих чинниківзменшення кількості пожеж на теренах Прикарпаття. На сьогодні в області  функціонує 27 підрозділів місцевої пожежної охорони особовий склад яких налічує 219 чоловік і на балансі перебуває 36 одиниць пожежної техніки.  Загалом підрозділами МПО за 2016 рік   взято участь у ліквідації  167 пожеж 

На заняттях розглядалися такі  важливі теми, як  порядок організації та проведення спеціальних об’єктових навчань - тренувань з питань цивільного захисту, дотримання вимог чинного законодавства (зокрема антикорупційного)  при виконанні працівниками службових обов’язків, порядок оформлення прав про пожежі та інше. Після чого присутні мали можливість задати питання, які їх цікавили і отримати на них вичерпні відповіді.

Закінчилися заняття прийняттям заліків зі знання нормативно-правових актів та підбиттям підсумків.

                                                                                                                                                                                Управління ДСНС в Івано-Франківській області



15 Лютого 2017 p.
©http://briz.if.ua/