Олег Олійник: потрібна повна переоцінка роботи "Івано-Франківськоблагроліс"


13 лютого відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин, під час якого розглядалося одне із ключових питань щодо призначення нового генерального директора Івано-Франківського обласного агролісогосподарського підприємства (ОКП) "Івано-Франківськоблагроліс".

Комісія облради розглянула заяву Олега Олійника щодо погодження його кандидатури на посаду генерального директора ОКП “ Івано-Франківськоблагроліс” та одноголосно прийняла рішення рекомендувати на цю посаду саме його.

Олег Олійник працює на даному підприємстві з 2003 року на посаді заступника генерального директора по виробництву та маркетингу. У липні 2015 року за мобілізацією був призваний до лав Збройних Сил України, а у жовтні минулого року повернувся до своїх професійних обов’язків.

На даний час на підприємстві сформувався комплекс проблем організаційного та лісогосподарського характеру, які потребують невідкладного вирішення.

Площа лісів підприємства становить 73,8 га (12%) лісів області, які здебільшого представлені дрібноконтурними ділянками. За попередній ревізійний період було виконано 48% від обсягів робіт, які проводились за рахунок коштів від господарської діяльності агролісгоспів. До основних обов’язків підприємства належать:
  -ведення лісового господарства на основі матеріалів лісовпорядкування;
  -дотримання правил і норм використання лісових ресурсів;
  -забезпечення охорони, захисту, відтворення, підвищення продуктивності лісових насаджень, посилення їх корисних властивостей і т.п.


О. Олійник розповів про концепцію розвитку ОКП "Івано-Франківськоблагроліс": "Сьогодні діяльність підприємства потребує перегляду та переоцінки підходів до принципів ведення лісового господарства, а також необхідної підтримки від владних структур".

На думку чиновника, для сталої, планомірної та продуктивної діяльності системи комунальних підприємств ОКП " Івано-Франківськоблагроліс" необхідно виконати ряд завдань, до яких входить і налагодження взаємної роботи з органами місцевого самоврядування, громадськістю та співпраці із засобами масової інформації, з метою якісної та відкритої комунікації з ними.

Дані комунальні підприємства займаються не тільки заготовленням деревини, а й поліпшенням та оздоровленням лісів для нарощування ресурсного та екологічного потенціалу лісу. Щорічно проводиться лісовідновлення на площі 180-200 га.


Також на базі підприємства створюється сайт, де можна буде переглянути планування та виконання лісогосподарських робіт у кожному регіоні.

 

 Олена Грегірчак, для БРІЗ



14 Лютого 2017 p.
©http://briz.if.ua/