"Заговори" - нова інтернет-платформа для сучасних прозаїків


Нещодавно в мережі Інтернет з'явилася нова платформа для авторів сучасної прози "Заговори", центром координації якої є проект " Гребінь".


"Гребінь" - це майданчик для рівної взаємодії людей різних здібностей та спрямувань, які допоможуть одне одному в критиці, пораді та підхоплять ідею, яку зможе запропонувати кожен.

Даний центр координує такі проекти, як "Fozia" - виставки колаборацій поезії та фотомистецтва;"Don't panic" - розглядання студентської реальності з різних кутів; "ВАУ" - вільний альтернативний університет; "Батерна" - обмін здібностями та проект "Заговори" - площадка для починаючих прозаїків.

Ідея створення проекту "Заговори" виникла у студента Чернівецького національного університету, прозаїка- початківця Володимира Прайма. Разом зі своєю знайомою художницею Даніель Круз (Марією Вишедською) Володимир створив інтернет-платформу, де прозаїки- аматори мають змогу не тільки ділитися своїми творами, а й критикувати та приймати критику від інших.

"Сучасні серйозні письменники, щоб годувати себе змушені писати або надто часто, або орієнтуючись на цільову аудиторію. Це не погано, однак церез відсутність аматорської прози, яка мало не міфічна у нас, дана прозова позиція виглядає суворо", - каже автор проекту.


Володимир Прайм планує ініціювати прозові вечори в різних регіонах України, зокрема Івано-Франківська, в залежності, яка буде активність серед їх представників.

 

Олена Грегірчак, для БРІЗ24 Січня 2017 p.
©http://briz.if.ua/