Посеред ночі молодики робили отвір у стіні гаражів і виносили звідти вживані речі


Працівники калуської міліції затримали двох молодих осіб, які притягуються до відповідальності за вчинення крадіжок майна громадян з гаражів. Наразі встановлено причетність 21-річного і 23-річного калушан до двох крадіжок, але у правоохоронців є підстави припускати,що це далеко не повний злочинний доробок затриманих - повідомляє БРІЗ з посиланням на СЗГ УМВС України в Івано-Франківській області.

У обох випадках зловмисники не церемонилися, обираючи спосіб проникнення всередину гаражних приміщень. Посеред ночі у неосвітлених місцях розташування гаражів вони робили отвір у стіні і виносили звідти вживані речі. Особливо злодіїв цікавили предмети з металу, які можна було б здати на металобрухт.

  Стосовно затриманих порушено кримінальну справу за ознаками злочину , передбаченого ч.3 статті 185 КК України ( крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення чи сховище). Подібні кримінальні прояви караються позбавленням волі на строк від 3 до 6 років. Прикметно, що молодший зі співучасників оборудки раніше вже був на лаві підсудних і відбував покарання за скоєння майнових злочинів.3 Серпня 2012 p.
©http://briz.if.ua/