Танцювальна битва в Нижньому Вербіжі


Напередодні Нового року та Різдва Христового відбувається багато різноманітних заходів. Працівники Народного дому с. Нижній Вербіж в неділю 25 грудня 2016 року організували танцювальну битву між учасниками народного аматорського хореографічного колективу «Гомін Карпат». Проходило дійство в готельно-ресторанному комплексі «Вербіж» і розпочалося виступом випускників народного аматорського хореографічного колективу «Гомін Карпат», які представили композиції «Гуцулка» та «Аркан».
В творчому змаганні взяли участь шість танцювальних команд «Фієста», «Помічники Санти», «Вербіжанки», «Dance fly», «Vip villag», «Dance Neam Smile» під керівництвом тренерів. Кожна з команд показувала для оцінювання журі народний танець, сучасний танець, а також змагалися в танцювальному та підсумковому батлах. Оцінювали конкурсантів журі під головуванням провідного спеціаліста навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття Тараса Магдача.
Доповнювали мистецьке дійство виступи наймолодших танцюристів з композицією «Каченята», підготовчих груп з композиціями «Кошенята», «Квіточка», «Козенята». Окрасою заходу став виступ чоловічого вокального ансамблю під керівництвом Богдана Ланового, які привітали всіх присутніх гучними колядками.
Журі підвело підсумки і визначило переможцем танцювальної битви команду «Фієста». Всіх учасників святкового дійства, а їх було більше 100, нагородили пам’ятними медалями та солодкими подарунками. Приємно відзначити, що на придбання солодощів виділили спонсорські кошти місцеві підприємці. На завершення для дітей організували святковий стіл та розважальну програму.
Організацією та проведенням святкового дійства займалися керівники народного аматорського хореографічного колективу «Гомін Карпат» Христина Сербенюк та Мар’яна Марук за що їм велика вдячність, адже новаторство і творчий підхід у роботі - це їхнє кредо.

Джерело сайт Коломийської РДА27 Грудня 2016 p.
©http://briz.if.ua/