Мер розповість, як можна прожити на одну зарплату


Щовівторка о 22.00 у проекті «Новий інспектор Фреймут. Міста» телеведуча Ольга Фреймут перевіряє міста України та висвітлює найактуальніші проблеми їхніх жителів.

Так, до Херсону, якому буде присвячений сьогоднішній випуск, телеведучу запросили молоді мами. Вони скаржились на те, що в місті не вистачає дитячих майданчиків, а дозвілля підлітків не організоване. У той же час, за даними генпрокуратури, Херсон посідає перше місце в Україні за обсягами виробництва, зберігання і транспортування наркотичних речовин.

Щоб звернути увагу міської влади на гостру проблему та перевірити безпеку міста, Ольга Фреймут разом з адвокатом спробує виявити наркоторговців та дізнатися, чи справді легко роздобути заборонені речовини у Херсоні.

Крім того, у новому випуску програми Ольга Фреймут перевірить рівень знань вчителів у найкращій школі Херсону та вперше в історії проекту зустрінеться з мером, який живе на одну заробітну плату. 

Нагадаємо, у проекті «Новий інспектор Фреймут. Міста» Ольга Фреймут разом з експертами і командою таємних агентів перевіряє 8 міст України за п’ятьма критеріями: медицина, освіта, їжа, безпека та еліта. По кожному з них телеведуча виставляє бали. Яке місто стане лідером по якості життя населення за оцінками команди проекту, телеглядачі дізнаються в кінці сезону.

Варто зазначити, що програма «Новий інспектор Фреймут. Міста» викликала суспільний резонанс ще під час знімань, а наслідками перевірок стали позитивні зміни у містах. Так, у Полтаві, якій був присвячений минулий випуск, міська влада відремонтувала аварійну стіну у старому житловому будинку, а у Бердянській школі № 9 замінили старі вікна на сучасні, пофарбували стіни в коридорах, а кухарі в їдальні почали носити одноразові шапочки.

Чим завершиться небезпечний експеримент телеведучої у Херсоні, телеглядачі побачать вже сьогодні о 22.00 на «1+1».

 

Відео: https://1plus1.ua/ru/inspektor-freymut/video/perevirka-hersonu-divitsa-novij-inspektor-frejmut-mista22 Листопада 2016 p.
©http://briz.if.ua/