Поліція охорони звертає увагу громадян на встановлені кнопки термінового виклику поліції


Задля безпеки громадян та правової допомоги поліції у громадських місцях Івано-Франківщини поліція охорони встановлює кнопки «Термінового виклику поліції».
Неодноразово громадяни нашого міста у великих магазинах, кафе, автозаправках та інших подібних закладах бачили інформаційну наклейку жовтого кольору, напис на якій - «Терміновий виклик поліції». Це означає, що саме у вказаному громадському місці можна негайно викликати наряд поліції за допомогою системи тривожної сигналізації
В кожній ситуації є можливість зателефонувати до правоохоронних органів й повідомити про ті чи інші дії, які можуть нанести шкоду життю або здоров’ю громадян. За потреби громадяни можуть скористатися кнопкою «термінового виклику поліції».
Встановлені у громадських місцях кнопки тривожного сповіщення та термінового виклику поліції охорони є ефективним та дієвим заходом у забезпеченні профілактики правопорушень у громадських місцях, а також наданні своєчасної та оперативної допомоги правоохоронними органами населенню нашого краю, - так розповідає начальник Управління поліції охорони в Івано-Франківській області полковник поліції Михайло Чорнописький. – Ми докладаємо максимум зусиль, щоб збільшити кількість розміщення кнопок тривожного сповіщення, тим самим забезпечити громадський порядок та спокій нашим громадянам.
Управління поліції охорони в Івано-Франківській області звертається до жителів Прикарпаття, щоб люди звертали увагу та у потрібних ситуаціях користувалися «Терміновим викликом поліції», як для особистої потреби так і оточуючих.

Управління поліції охорони
в Івано-Франківській області17 Листопада 2016 p.
©http://briz.if.ua/