Вихованці гуртка "Молодіжний клуб" повернулися повернулися з мвста Запоріжжя з перемогою


Вихованці гуртка «Молодіжний Клуб» (керівник Леся Зваричук) міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання повернулися з міста Запоріжжя з перемогою. Вони вперше стали учасниками VI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ігрових програм «Адреса дитинства – Гра», який проходив з 27 жовтня по 29 жовтня 2016 року.

У конкурсі «Година юних ігромайстрів» свої ігрові програми презентували Марина Стефанів, Анна Стецюк та Ангеліна Твердохліб. У конкурсі командних ігрових програм виступили команда «Драйв» у складі Твердохліб Ангеліни, Прунько Діани та Ломея Андрія з ігровою програмою «У вирі морських пригод» та команда «Молодіжка» у складі Марини Стефанів, Анни Стецюк та Мичковської Юлії з ігровою програмою «Інтерактивна вистава за мотивами казки «Ріпка».

Марина Стефанів стала переможцем конкурсу «Юний ігромайстер», команда «Молодіжка» стала дипломантом фестивалю, Діана Прунько здобула титул «Зірка Фестивалю». Команда «Драйв» отримала запрошення у Міжнародний дитячий центр «Артек» (м.Київ) на табірну зміну.

Вітаємо переможців!

Офіційний сайт міста2 Листопада 2016 p.
©http://briz.if.ua/