ЮНІОР БІЗНЕСУ 2016 розвиток підприємництва серед молоді фінал конкурсу


21 жовтня 2016 р. відбудеться фінал щорічного міжрегіонального конкурс ЮНІОР БІЗНЕСУ в рамках проекту „Активна молодь на ринку праці – підвищення якості професійного та підприємницького навчання в українських навчальних закладах з використанням методів моделювання”. Проект реалізується Фундацією Розвитку Місцевої Демократії Малопольським Інститутом Територіального Самоврядування і Адміністрації в Кракові (Польща) спільно з Громадським Центром «Ділові Ініціативи» з Івано-Франківська за фінансової підтримки Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща, програма «Співпраця задля розвитку 2016».

 Мета конкурсу – формування підприємницьких якостей серед молоді загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. та студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької областей віком від 14 до 17 років. А сам конкурс "Юніор Бізнесу" проходить втретє та  полягає у розробці та презентації бізнес-ідей для підприємницької діяльності, їх стратегії реалізації та промоції. Заявлені молоддю проекти повинні бути інноваційного характеру, реалістичні та з наявними ознаками «start-up», а сфера діяльності максимально відповідати потребам молоді або місцевої спільноти. Із  заявлених 75 команд у фіналі прийме участь 10 (кожна команда в складі трьох учнів та вчителя-наставника).

Молоді люди отримають можливість представити свої напрацювання перед компетентним журі, в складі якого були приватні підприємці Ростислав Кукурудз (ПП «Ростімекс»), Гурик Тарас (компанія UTeam), Іванна Стефінів (ГВК "Рейкарц Парк Готель"), доцент Прикарпатського національного університету Сергій Васильченко та проректор обласного інститут післядипломної педагогічної освіти Люба Шелемей

Переможців фіналу очікую нагорода - тижневий навчальний візит до Малопольського Воєводства м. Краків, Польщі.

Конкурс відбувається завдяки підтримки Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, Івано-Франківського обласного інститут післядипломної педагогічної освіти та інституту економіки і управління ІФНТУНГ.

Фінал проходитиме 21 жовтня 2016 року в конференц-залі готеля Станіславів, Чорновола 7. Контактна особа – координатор проекту Тетяна Кулик (тел. - 0506900620, kulyktetiana@gmail.com20 Жовтня 2016 p.
©http://briz.if.ua/