Сьогодні українки говорять про боротьбу із захворюванням на рак молочної залози


20 жовтня проводиться Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози, відзначення якого затверджено Указом Президента України в 2005 році.

Список причин виникнення раку грудей доволі великий, тому лікарі щорічно нагадують про таку необхідну часту консультацію успеціаліста, щоб вчасно діагностувати хворобу і почати належне лікування.

Статистичні дані свідчать, що ризик виявлення злоякісних пухлин молочної залози збільшується з віком, а найбільш схильними до онкології стають тіжінки, вікова позначка яких дійшла за сорок років.

“Кожні пів години в Україні виявляють новий випадок раку грудей, а щогодини від нього помирає одна жінка – зазначає директор медичного центру «Пріма МЕД» Роман Стефанишин.–В даний часє доволі висока можливість вилікуватись від онкології, але успіх повністю залежить від ранньої діагностики”.

Проте, нещодавно опубліковане дослідження подає доволі невтішні дані для тих, хто зумів подолати хворобу. Жінки, що одужали після раку молочної залози мають більшу ймовірність появи вторинних злоякісних утворень у майбутньому. Дослідження, які проводились протягом декількох десятиліть показали: ті, хто одужав після раку молочної залози, мали в 1.55 рази більший ризик розвитку раку щитоподібної залози в порівнянні з жінками, які не мали раку молочної залози.

Такі дані безперечно лякають, тому лікарі вкотре нагадують про важливість регулярних оглядів, а особливо старшим жінкам.
Детальніше про результати дослідження читайте на сайті медичного центру «Пріма МЕД» у статті “Пацієнти з раком молочної залози чи щитоподібної залози мають високий ризик розвитку інших злоякісних пухлин”
 



20 Жовтня 2016 p.
©http://briz.if.ua/