Більше 1,2 мільярди гривень забезпечила до бюджету Івано-Франківська митниця ДФС


За дев’ять місяців 2016 року суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності сплатили до Державного бюджету 1 млрд. 229,9 млн гривень митних платежів. Це на 85,1 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період 2015 року. Про це повідомили в Івано-Франківській митниці ДФС.
Позитивна динаміка у надходженнях забезпечена, зокрема, за рахунок податку на додану вартість – 1085,7 тис. грн, акцизного податку – 42,9 тис. грн, мита – 99,7 тис. грн.

Крім цього, в результаті вжитих заходів по контролю за достовірністю декларування та повнотою бази оподаткування, додаткові надходження у звітному періоді склали 43,3 млн грн, з них 39,2 млн грн отримано в результаті коригування митної вартості, 2,8 млн грн - як наслідок класифікаційної роботи, 1,2 млн грн - від контролю за визначенням країни походження товарів.

Слід зазначити, що у вересні п.р. до бюджету мобілізовано рекордну суму митних платежів за цей рік - 174,4 млн грн. За словами митників, збільшенню митних надходжень сприяла активність громадян, які ввозили вживані автомобілі за зниженою акцизною ставкою. Так, з моменту набуття чинності закону про тимчасове зниження ставки акцизу на вживані автомобілі процедуру розмитнення за новими правилами на Івано-Франківській митниці пройшли 565 вживаних авто.

Загалом товарообіг за дев’ять місяців поточного року склав майже 587,4 млн дол. США, що на 12,4 відс. більше, ніж в аналогічному періоді минулого року. За вказаний період імпортерами ввезено товарів на 281,1 млн дол. США, в той же час на експорт оформлено вантажів вартістю 306,4 млн дол. США.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації18 Жовтня 2016 p.
©http://briz.if.ua/