У Франківську ПБС розпочала облаштування каналізаційних мереж на Кармелюка


В Івано-Франківську розпочались роботи з облаштування каналізаційних мереж на вулиці Кармелюка.

 

Про це у соцмережі написала франківська активіста Світлана Оришко та виклала ствілини.

 

Як писала Фіртка раніше, на вулиці Кармелюка капітальний ремонт дороги зупинено через необхідні незаплановані роботи щодо ремонту підземних комунікацій.

 

Нагадаємо, фірма «ПБС» не встигла розпочати ремонтні роботи на вулиці Кармелюка, адже департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради заборонив проводити ремонт та переніс початок робіт на два тижні.

 

Два тижні тому відбулася робоча нарада, на якій були присутні міський голова Руслан Марцінків, народний депутат України Олександр Шевченко, котрий, власне, і залучив кошти держбюджету на ремонт даної вулиці, директор ДЖКПБ Михайло Смушак, перший заступник міського голови Микола Вітенко, предеставники фірми-підрядника ПБС та КП "Водоекотехпром".

 

В ході наради було вирішено, що міська влада довірить прокладання каналізації фірмі «ПБС» - підряднику, який вже й так капітально ремонтує вулицю Кармелюка, як переможець тендеру.

 

Також, окрім прокладання каналізаційних мереж, фірма повністю замінить і дощові колектори - зробить їх сучасними.

 

Щодо термінів, то представник фірма «ПБС» зазначив, що це може зайняти від двох до трьох тижнів, завершення ремонту вулиці і її асфальтування - ще тиждень-два.17 Жовтня 2016 p.
©http://briz.if.ua/