16 жовтня - Всесвітній день здoрoвoгo харчування


Сьогодні про правильне харчування говорять не тільки жінки, естафету складання здорового раціону масово переймають і чоловіки, розуміючи його колосальний вплив.

Наш організм доволі складна система, роботу якої ми підтримуємо через отриману енергію від їжі. А те, що їмо безпосередньо впливає на наш вигляд, стан організму, загальне самопочуття, імунітет і навіть настрій, стверджують дієтологи.

Медики також одноголосно стверджують про необхідність правильного і корисного раціону споживання їжі.

“Здoрoве харчування – це не обтяжливі дієти і безкінечні обмеження в улюблених стравах, адотримання правильних пропорцій здорової їжі, баланс білків, жирів і вуглеводів,–говорить знатний місцевийприхильник здорового способу життя, директор  медичного центру «Пріма МЕД» Роман Стефанишин, –харчуйтесь правильно і ви істотно покращите своє здоров’я та уникнете небажаних хвороб”.

Нещодавнє дослідження визначення впливу раціону на здоров'я легень підтверджує усі висловлювання лікарів. Споживаючи їжуз великим вмістом  клітковини, у тому числі овочі, фрукти та зернові культури, ви однозначно отримаєте користь.

Клітковина може допомогти та підтримувати нормальний стан вашої ваги, ви почуватиметесь ситим протягом більшого проміжку в часі, впорядкуються рухи кишечника, знизиться рівень холестерину, зменшиться ризик появи діабету та захворювань серця. Також дослідження продемонструвало, що високий вміст клітковини у раціоні зменшує ризик появи захворювань легень. Це може стосуватись протизапальних властивостей клітковини, припускають науковці.

С-реактивний білок вважається важливим фактором у процесі лікування запалення, а його кількість у людей, які вживають велику кількість клітковини, є високим.

Детальніше про результати дослідження читайте на сайті медичного центру «Пріма МЕД» у статті “Клітковина у раціоні та здоров’я легенів: харчуйтесь правильно – дихайте легко”.

 

 16 Жовтня 2016 p.
©http://briz.if.ua/