7 жовтня - День посмішки


Всесвітній день посмішки або World Smile Day відзначається з 1999-го року. Це відбувається, як правило, в першу п’ятницю жовтня. А виникнення цього свята пов’язують із створенням усім нам відомого жовтого «смайлика».

В цей день усіх закликають посміхатися, ділитися посмішкою з рідними, друзями, товаришами по службі і навіть з незнайомцями. Це зробить ваш день набагато приємнішим та покращить здоров’я.

Дослідники уже неодноразово заявляють, що сміх дійсно є найкращим засобом лікування.“А поєднавши сміх із спортивними заняттями, можна значно покращити психічне здоров'я у дорослих, так само як і посилити їхню мотивацію та здатність залучатись до фізичної активності”, - переконаний директор медичного центру «Пріма МЕД» Роман Стефанишин.

Нещодавно опубліковане дослідження підтверджує цю думку. Група старших людей протягом 6 тижнів відвідувати 45-хвилинні заняття, які включали рутинні фізичні вправи на підняття сили, рівноваги, гнучкості, а також від 8 до 10 занять зі сміху, кожне з яких тривало 30-60 секунд. Результат був неймовірним - сміх покращив мотивацію до залучення у вправах для 88.9 % учасників.

Детальніше про результати дослідження читайте на сайті медичного центру «Пріма МЕД» у статті «Сміх та його користь»7 Жовтня 2016 p.
©http://briz.if.ua/