Відбувся обласний семінар з використання альтернативних джерел енергії


Відбувся науково-практичний семінар, організований у рамках реалізації спільного Проекту Європейського союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».
Мета заходу – підвищення рівня обізнаності представників громад та органів місцевої влади Коломийського, Косівського, Верховинського, Надвірнянського, Тисменицького, Тлумацького, Городенківського та Калуського районів щодо використання новітніх технологій для розв’язання локальних енергетичних проблем у дружній для довкілля спосіб.
Довідково
Під час третьої фази Проект надає підтримку обласним та місцевим органам влади щодо поширення кращих практик та досвіду із спільного планування та подальшого поширення підходу, орієнтованого на громаду, в Івано-Франківській області. Діяльність Проекту спрямована на відновлення базової соціальної та комунальної інфраструктури в таких пріоритетних сферах діяльності громад, як енергоефективність, охорона здоров’я, охорона навколишнього середовища, водопостачання спільно з розвитком малого аграрного бізнесу. Проект надає підтримку Уряду України у впровадженні реформ з децентралізації та поширенні інноваційних підходів щодо спільного планування та сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні через центри управління знаннями та впровадження курсу в навчальні програми двадцяти університетів партнерів.
Третя фаза Проекту впроваджуватиметься протягом 2014-2018 років із загальним бюджетом 23.8 млн. євро, наданих Європейським Союзом (23 млн. євро) та ПРООН (800,000 євро). Мета Проекту - сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні шляхом зміцнення спільного управління та заохочення громадських ініціатив по всій Україні.
 

Джерело: сайт Долинської РДА19 Вересня 2016 p.
©http://briz.if.ua/