Поліція охорони радить жителів Прикарпаття подбати про безпеку свого житла (ФОТО)


Методи, що використовуються квартирними злодіями, взагалі-то не вдосконалюються, а залишаються старими. Однак людська недбалість і халатність щодо свого житла, дає можливість злодіям скористатися результатами праці чесних громадян.

З квартири виноситься все - гроші, ювелірні прикраси, комп'ютерна та побутова техніка, відео- та аудіоапаратура, постільна білизна, носильні речі, дитячі іграшки і так далі.

- Звертаємо увагу на найбільш поширені «підготовчі» маніпуляції, які проводять зловмисники для з'ясування вирішального для них пункту - чи є вдома господар квартири, яку передбачається «обчистити». Як правило, напередодні злодійського рейду лиходії подзвонюють уподобану ними, а також сусідні квартири; крадіям необхідно переконатися, що господар відсутній. Крім того, якщо «вічки» на вхідних дверях у сусідів заклеєні або в загальному коридорі раптом зникло світло, це має насторожити. Особливу увагу потрібно звертати на так звані злодійські «мітки»: у малопомітних місцях на дверях зловмисники чіпляють нитку, прикріплюють клаптик паперу або вставляють сірник, зрушують зі звичного місця килимок перед дверима. Якщо «мітки» залишаються, значить, їм, лиходіям, «увімкнене зелене світло» і крадії заявляться з дня на день або з хвилини на хвилину. Особливо потрібно звернути увагу на мітки «+», «-», які нещодавно появились, в декількох районах нашого міста, і ми про них нещодавно уже повідомляли, - так розповідає заступник начальника Управління поліції охорони Івано-Франківської області Андрій Федоров. - По великому рахунку, уважність і ретельний огляд вхідних дверей, коридору, східцевого майданчика, де розташована квартира, може вберегти вас від вторгнення непроханих гостей.

- Найнадійніший на сьогодні спосіб уберегти своє житло від вторгнення непрошених гостей - поставити квартиру на сигналізацію. Особливо якщо в цій квартирі є чим поживитися. Наряд поліції охорони прибуває на місце протягом 2-4 хвилин, тому шанси у зловмисників в даному випадку нульові, - наголошує Андрій Володимирович.

Про те, що порятунок потопаючого - справа рук самого потопаючого, ви, звичайно ж, знаєте. Те ж саме можна сказати про жертв злочину - не хочете стати потерпілим - будьте пильні, не проявляйте недбалості у відношенні домівки і власного майна. Не провокуйте зловмисників на скоєння злочину своєю безвідповідальністю і відвертим нехлюйством. І нехай неприємності обходять вас стороною. А подбати про охорону свого житла ви можете зателефонувавши до територіального підрозділу поліції охорони, або зателефонувавши за номерами:

0 800 502 220 (безкоштовно), а також 0990502220, 0970502220, 0730502220 (за умовами тарифу).

 

Управління поліції охорони в Івано-Франківській області



11 Серпня 2016 p.
©http://briz.if.ua/