Поет із Долини презентував жителям Івано-Франківська свою нову книжку


Сьогодні, 29 липня, в книгарні «Є» (м. Івано-Франківськ) відбулася презентація збірки віршів відомого поета із м. Долина Ярослава Савчина «Живиця». Про це повідомляє кореспондент Інтернет-видання БРІЗ.

Як зауважив Ярослав Савчин, «Живиця» – це його десята книга, а першу він видав в 1995 році. За його словами, це збірка лірики.

«Тут дві третини нових творів, одна третина вибрана з попередніх збірок. Вони об’єднують три розділи лірики: інтимна лірика, громадсько-суспільна лірика і пейзажна лірика», – зазначив поет.

Ярослав Савчин розповів, що перед тим, як займатися поезією, він багато років був журналістом, а також займав різні посади на державній службі.

«Я закінчив факультет журналістики Львівського університету, тридцять років відпрацював у журналістиці. Перші чотири книжки були краєзнавчо-документальні, написані в прозі. Також там були дві книжки документальні. За краєзнавчі книги мені вручили премію імені Івана Вагилевича. Після цього я заринув у поезію. Зараз я паралельно знов почав писати велику прозу – дасть Бог, ми всі її побачимо», – сказав автор.

Наприкінці зустрічі Ярослав Савчин прочитав присутнім низку своїх нових творів.29 Липня 2016 p.
©http://briz.if.ua/