Рятувальники вдосконалювали свої вміння й навички у школі підвищення оперативної майстерності


 Професія рятувальника вимагає від її представників насамперед високої професійності, мужності та витривалості. Це якості, без яких на оперативних виїздах їм не обійтись. Тому вдосконалення своєї фізичної та професійної підготовки для кожного рятувальника є першочерговим завданням. Саме під час занять в школі підвищення оперативної майстерності особовий склад поглиблює спеціальні знання і набуває практичних навиків в організації гасіння пожеж, дій на випадок надзвичайної ситуації.

  Школа підвищення оперативної майстерності є однією з організаційних форм навчання начальницького складу працівників пожежно-рятувальної служби. Під час таких занять керівники пожежно-рятувальних підрозділів області поглиблюють свої знання і набувають практичних навиків щодо організації гасіння пожеж, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

  Основними формами навчання в школі підвищення оперативної майстерності є практичні заняття.

   21 липня в школі підвищення оперативної майстерності свої професійні вміння та навички у Тлумачі вдосконалювали начальники державних пожежно-рятувальних частин, державних пожежно-рятувальних постів, частини спеціальної пожежної техніки, професійних пожежних частин.

  Для рятувальників провели заняття на тему «Характеристика Тлумацького району, потенційно небезпечні об’єкти Тлумаччини та останні надзвичайні ситуації, які виникали на території району», було здійснено детальний розбір пожежіцеркви Святого Миколаяв ЧернієвіТисменицького району, котра виникла рано-вранці 6 липня. Крім того, учасники школи підвищення оперативної майстерності дізналися більше про діяльність рятувальників Республіки Польща, а також провели тактико-спеціальні навчання «Гасіння пожежі на підприємстві агропромислового комплексу ТзОВ «Штерн Агро».

 Також рятувальники дізналися від професійного серпантолога про види змій, котрі характерні для нашого регіону, вчилися на практиці проводити пошуково-рятувальні роботи.

 Під час таких занять впроваджуються активні форми і методи навчання,  використовується передовий  досвід окремих рятувальних підрозділів. Самі ж учасники занять вважають, що таким чином вдосконалюються ще й навички щодо організації навчання та виховання особового складу рятувальників. Окрім того, на їхню думку, підвищується й службова майстерність працівників ДСНС.



22 Липня 2016 p.
©http://briz.if.ua/