В Івано-Франківській ОДА презентували Перший добровольчий шпиталь


Сьогодні, 22 липня, в Івано-Франківській облдержадміністрації презентували Перший добровольчій мобільний шпиталь (ПДМШ) ім. Миколи Пирогова.

Як повідомляє кореспондент БРІЗ, в заході прийняли участь директор департаменту охорони здоров’я Микола Рожко, керівник та співзасновник ПДМШ Геннадій Друзенко, лікар-анестезіолог ПДМШ Володимир Хвалковский та водій-санітар ПДМШ Василь Олексюк.

Як розповів Геннадій Друзенко, ПДМШ ім. Миколи Пирогова є спільним проектом Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних сил України та Благодійного фонду «ПДМШ ім. Миколи Пирогова». Мета цього медичного закладу – залучення цивільних медиків до надання медичної допомоги військовослужбовцям та цивільному населенню в районах проведення Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

«Перший добровольчій мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова працює на Сході України від грудня 2014 року. Під час діяльності в складі ПДМШ працювало більше 200 медиків, парамедиків та допоміжного персоналу практично з усіх регіонів України. За цей час добровольці шпиталю надали допомогу більш як 7 тис. пацієнтів. Тільки в період від 25 квітня по 23 липня 2016 року в районах проведення АТО (зона відповідальності ОТУ “Луганськ”) загалом надавали медичну допомогу 50 добровольців ПДМШ ім. Миколи Пирогова, що підтверджує його статус як найбільшого недержавного проекту з надання медичної допомоги в районах проведення АТО», – розповів керівник ПДМШ.

 22 Липня 2016 p.
©http://briz.if.ua/