Іванофранківці долучаються до написання стратегії розвитку міста


В Івано-Франківську вперше розробляється довгострокова стратегія розвитку на 10 наступних років (до ціього було три п"ятирічні стратегії).

Цьогоріч розробкою стратегії займається економічний блок Івано-Франківської мерії за участі активної міської спільноти та за допомогою українсько-канадського проекту "Партнерство для розвитку міст" (ПРОМІС).

Робота передбачатиме декілька етапів, на кожному з яких буде проводитися невеличке опитування. Питання стовуватимуться бачення громади щодо розвитку міста загалом, а також вибору пріоритетних напрямів та проектів для втілення в Івано-Франківськ зокрема. До того ж значна увага приділятиметься індикаторам результативності для моніторингу діяльності з реалізації запланованих проектів.

Наразі запустили ввідне опитування. Важливою є думка бізнес-спільноти та представників громадського сектору.

Тому якщо кожен з вас зможе приділити 4-7 хв. часу (саме стільки затрачається на відповіді - в мене пішло 4,5 хв.), то для кожного окремо це не буде накладно, а загалом дасть не тільки цікавіший, але й якісніший результат. 

Отже, тут онлайн-анкета (звісно анонімна)

http://goo.gl/forms/JfBGYPhRLk5vmznw1

 

Після її заповнення можна переглянути наявні результати опитування у графічному відображені - на час написання цього листа відповіді надали близько 100 небайдужих мешканців

 

Вдячні за участь! Надалі триматимемо в курсі подій

 

P.S. І за традицією - поширення посилання на анкету вітається та плюсується до карми :) 20 Липня 2016 p.
©http://briz.if.ua/