За підтримки народного депутата України Олександра Шевченка реалізовано черговий проект "Школа лідерів"


«Випускники були дуже активними. Окрім того, що відвідували зустрічі з лідерами Прикарпаття та начальні тренінги і, відповідно, отримали теоретичні і практичні знання у сфері лідерства, також організовували різного роду заходи:

- Акцію «Хрестиком єднаймо Україну». Саме таким чином, ми вирішили відзначити День вишиванки. Всі охочі мешканці та гості міста мали можливість зробити свій внесок у створення національного вишиваного оберегу, який ми передамо нашим захисникам в зону АТО. Організаторами акції стали активісти громадських організацій «Молодіжний УКРОП» та «Школа лідерів».

- Флеш-моб «Івано-Франківськ місто посмішок і позитивних емоцій». Молоді лідери на Вічевому Майдані, а також біля Ратуші роздавали перехожим повітряні кульки. Ми хотіли створити хороший настрій для франківців.

- Толока на Княгинині. Допомогли мешканцям прибрати територію. Молодь активно бере участь у таких акціях, бажаючи хоч якимось чином сприяти змінам у нашому місті.

Всі заходи і сам проект відбуваються за підтримки благодійного фонду Олександра Шевченка «Новий Івано-Франківськ».

Вчора я, Володимир Олійник і Радислав Петрів вручили сертифікати випускникам. Однак Школа лідерів на цьому не завершується, ми плануємо й надалі робити нові набори учасників» - розповідає Олег Касіянчук. 28 Травня 2016 p.
©http://briz.if.ua/