15 березня - Всесвітній день захисту прав споживачів


Щороку світова спільнота відзначає День захисту прав споживачів.

Саме у цей день 55 років тому Президент США Джон Ф. Кеннеді під час свого виступу в Конгресі сформував чотири головних права споживача: право на безпеку, право на інформацію, право на вибір і право бути почутим.

«Ці принципи залишаються актуальними і сьогодні: якщо б їх притримувались усі структури, які надають послуги, то світ був би значно чистішим, світлішим і прозорішим, – переконаний директор медичного центру «Пріма МЕД» Роман Стефанишин, - тож хочу подякувати усім нашим пацієнтам за двадцятирічну підтримку та відданість: кожен наш крок у розвитку відбувається саме завдяки вам. Ви завжди можете розраховувати на доброзичливе обслуговування, якість досліджень та професіоналізм нашого персоналу.»

Довідка:

У 2016 році виповнюється 20 років медичному центру «Пріма МЕД», яке вже чотири роки поспіль за висновком Національного бізнес-рейтингу нагороджується званням «Лідер галузі». Діяльність «Пріма МЕД» відповідає українським і міжнародним стандартам щодо медичних лабораторій та медичних виробів.15 Березня 2016 p.
©http://briz.if.ua/