Діти з Прикарпаття побували в Києві на запрошення Голови Верховної Ради України


У переддень Святого Миколая, 18 грудня, прикарпатські діти, чиї батьки загинули у зоні АТО, діти-сироти та діти героїв Небесної сотні побували у столиці України, де зустрілися із Головою Верховної Ради України Володимиром Гройсманом.

Під час спілкування спікер ВР привітав їх з Днем Святого Миколая. «Приємно бути поруч з такими усміхненими, прекрасними дітьми», - підкреслив він.

Зауважимо, що цього дня на зустріч з Володимиром Гройсманом прибуло близько 250 дітей із різних куточків України.

 Довідково:                                                   

 До парламенту було запрошено 280 дітей з кожного регіону України, для них представники Центру сімейної психології «Фелічіта», Благодійного фонду «Відкриті серця України» та Громадського об'єднання «Соціальна гармонія» підготували розважальну програму. Волонтери разом з дітками зробили колективні аплікації «Єдина країна» та «Сніговик», написали листа Діду Морозу. Також був проведений майстер-клас «Лялька – мотанка «Різдвяний янгол»». Діти, що втратили батьків, написали вітальні листівки «Від серця до серця» іншим діткам у дитячі будинки зі святковими побажаннями. До школярів в образі Святого Миколая завітав артист театру ім. І.Франка Олексій Паламаренко.21 Грудня 2015 p.
©http://briz.if.ua/