На первинному ринку найдешевші квартири - у Франківську


Ціни на житло в Києві на первинному ринку з листопада 2014 року до листопада поточного року в доларовому еквіваленті знизилися на 20,2%.

За словами президента Асоціації фахівців з нерухомості України Сергія Злидня, станом на початок грудня ціна складала у середньому 1,283 тисячі доларів за квадратний метр, передає УНІАН.

Експерти відзначають, що за останній рік вартість квартир на первинному ринку знизилася у всіх великих містах України.

Окрім Києва, найбільше ціни упали у Черкасах - на 9,9% до 601 долара за квадратний метр та Чернігові - на 7,6% до 586 доларів/квадратний метр. Суттєво подорожчали квартири і в містах, наближених до зони проведення АТО на сході України. Так, у Дніпропетровську та Харкові ціни знизилися відповідно на 9,1% і 6,1% до 692 і 752 доларів за квадратний метр.

Читайте також: Чи потрібно підприємцю при заповненні декларації про майновий стан і доходи зазначати інші доходи, та відомості про рухоме та нерухоме майно?

Втім, за даними фахівців з нерухомості, попри значне зниження цін, Київ залишається найдорожчим містом для купівлі житла. За ним ідуть Львів - 1,048 тисячі доларів за квадратний метр та Одеса - 1,009 тисячі доларів за квадратний метр.

Найдешевші квартир у Івано-Франківську - 553 долари за квадратний метр, Херсоні - 590 доларів, Кіровограді - 569 доларів, Черкасах та Чернігові.

Джерело: Знай8 Грудня 2015 p.
©http://briz.if.ua/