У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ПРАВООХОРОНЦІ ЗАТРИМАЛИ ЮНАКА, ПІДОЗРЮВАНОГО У ВЧИНЕННІ ГРАБЕЖІВ


Працівники місцевого відділу поліції затримали юного грабіжника, який протягом кількох днів пограбував двох жителів обласного центру.

З повідомленням про пограбування до поліції звернувся 28-річний місцевий мешканець. В ході подальшої перевірки правоохоронці встановили, що на потерпілого напали, коли він повертався додому. Нападником виявився молодий хлопчина. Пізніше він повідомив деталі нападу і про те, що грабіж вчиняв з допомогою палиці, яку використовував лише для переляку потерпілого. Після чого, заволодівши його мобільним телефоном останній скрився у дворах багатоповерхівок.

Ще одне схоже повідомлення надійшло до поліції через кілька днів. 20-річний потерпілий повідомив, що повертаючись додому, до нього підбіг невідомець та заволодів його золотим перснем та грошима в сумі 50 гривень.
За цим фактом правоохоронці розпочали пошуки. Згодом вони вийшли на слід зловмисника та встановили спосіб та методи дій юного «винахідника». Виявляється хлопець причетний до вчинення злочинних діянь за обома епізодами.
З'ясовано, що він, здебільшого у вечірній час, гуляв міськими вулицями, дворами, виглядаючи потенційну жертву. Примітивши одиноких перехожих, відстежував коли ті зайдуть у темні провулки, а відтак вчиняв грабунки.
При затриманні у підозрюваного знайшли та вилучили мобільний телефон, як речовий доказ вчиненого. Наразі правоохоронці перевіряють причетність молодика до інших подібних злочинів.
За цими фактами відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України (Грабіж).8 Грудня 2015 p.
©http://briz.if.ua/