Івано-франківські медики ініціюватимуть відміну статті Конституції України про безоплатну медицину


Про це в коментарі для сайту frankivchany сказав Ігор Волощук, медик з багаторічним стажем, директор медлабораторії "Діамеб", ініціатор створення громадської організації із захисту прав лікарів.

Ігор Волощук пояснив, що Конституція України декларує право на безоплатну медицину, зокрема, ст.49, проте фінансове забезпечення цієї статті з боку держави не чиниться. Це питання повинно обов’язково вирішитись на державному рівні: «Держава зводить чолами народ, який вимагає виконання даного закону і медиків, які в силу відсутності фінансування не можуть його виконати.... Якщо не буде вирішене питання як забезпечити безкоштовну медицину згідно статті конституції, або шляхом її відміни, або повного фінансування - Україну чекає медичний майдан..»

Ігор Волощук також пообіцяв, що після того як ГО «Асоціація захисту прав медичних і фармацевтичних працівників»  отримає реєстраційне посвідчення, вона почне збір підписів на відміну ст. 49 Конституції України про безоплатну медицину. «"Безкоштовна медицина" - це джерело зла, брехні і ненависті, які лежать в основі всіх бід не тільки медиків, але і пересічних громадян. Якщо влада не дослухається до нас, ми обіцяємо підняти хвилю протестів» - розповідає Ігор Волощук.

Біографія:

Волощук Ігор Іванович, народився 16 сiчня 1978 року в місті Тисмениця Івано-Франківської області,

громадянин України, освіта вища медична,

з 2010 року- заступник головного лікаря Лисецької ЦРЛ, депутат Тисменицької районної ради від «Партії регіонів», голова постійної комісії  з питань охорони здоров"я, материнства і дитинства в районній раді Тисмениці,

У 2012 році - кандидат ПР до Верховної Ради України в одномандатному виборчому окрузі №84 з центром в місті Тисмениця.23 Листопада 2015 p.
©http://briz.if.ua/