В Івано-Франківську розпочався Круглий стіл «Податкова реформа як елемент соціального діалогу та умови створення цивілізованих відношень у рамках соціального діалогу»


В Івано-Франківську розпочався Круглий стіл «Податкова реформа як елемент соціального діалогу та умови створення цивілізованих відношень у рамках соціального діалогу» за участі начальника Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Ірини Столярик та директора Департамент соціальної політики ІФ ОДА Лесі Бурдяк.

«Я веду підприємницьку діяльність вже понад 20 років, - розповідає ініціатор проведення цієї зустрічі, директор медичного центру «Пріма МЕД» Роман Стефанишин, - в моєму підпорядкуванні працює понад сто осіб, ми розвиваємось і підвищуємо свою кваліфікацію - і я в тому числі. Наш бізнес – успішний, але і у нас є ряд зауважень, наприклад до існуючого в різні часи податкового законодавства. Насправді часом з’являються ініціативи на зразок «бізнесмени просять податківців не заважати», але вони швидко згасають, і я ніколи не розумів, - чому? Та благородні ідеї, які можна і треба довести до логічного завершення, зникають десь у просторі».

З цим треба спробувати навести лад, – вирішив Роман Стефанович і зібрав однодумців з метою створення організації підприємців, роботодавців та орендарів: «Ми всі – люди бізнесу, знаємо процеси управління проблемами, тому для формування правильно поставленої задачі вирішили свою діяльність розпочати із Круглого столу за участі профільних держслужбовців».

На майбутнє йдеться про створення повноцінного цивілізованого соціального діалогу у форматі «Бізнес і Влада», який дозволить створити адекватні умови для взаємин бізнесу із фіскальною, соціальною службами та іншими органамі виконавчої влади.
- Ми цілком усвідомлюємо, - зазначає Р. Стефанишин, - що перша така зустріч може й не бути стовідсотково результативною, це швидше зондування, з’ясування точок зору усіх залучених сторін. Але це вже той крок, який поведе нас до наступного етапу – по суті, трансформації отриманих під час Круглого столу знань в проект Програми дій, змін та рішень.

Зрештою, тому і був обраний такий формат роботи ініціативної групи, коли спочатку проговорюється проблема, обговорюються можливості, а вже потім – організовуються установчі збори із створення нової організації роботодавців бізнесменів: «Це дасть можливість кожному остаточно визначитись, чи готовий він до щоденної кропіткої роботи на новоствореному комунікаційному майданчику?»
* * * * *

Дана організація буде заснована з підтримки Спілки орендарів і підприємців України. В подальших планах Організації вступити у Спілку орендарів і підприємців України, яка являється всеукраїнською громадською організацією. Спілка об’єднує роботодавців, власників та підприємців, які функціонують у сфері ринкової економіки та підприємництва.



16 Жовтня 2015 p.
©http://briz.if.ua/