Громадський порядок під час Патріаршої прощі у Крилосі забезпечували близько 100 міліціонерів – В.Віконський


Громадський порядок під час Патріаршої прощі Галицької чудотворної ікони Матері Божої, що відбувалася вчора у селі Крилос, Галицького району, забезпечували близько 100 працівників міліції.

Про це заступник начальника управління МВС України в Івано-Франківській області підполковник міліції Василь Віконський повідомив вчора на своїй сторінці у Фейсбуку.

«Сьогодні завершилась IV Всеукраїнська Патріаша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої в с. Крилос. Охорону громадського порядку під час заходів забезпечували близько 100 працівників міліції, Державтоінспектори забезпечили водіям і пішоходам належну безпеку дорожнього руху», - написав правоохоронець у соціальній мережі.

З його слів, поставлені перед ними завдання прикарпатські правоохоронці виконали. Порушень громадського порядку під час проведення прощі не допущено.

Цьогорічна проща була присвячена святкуванню 150-річчя від дня народження митрополита Андрея Шептицького та 1000-річчя від дня смерті князя Володимира та страстотерпців Бориса і Гліба. 3 Серпня 2015 p.
©http://briz.if.ua/