Цікаві перспективи для молоді


Для якісного навчання та всебічного розвитку українській молоді необхідні постійні комунікації з європейським суспільсвом. Саме тому в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького, навіть під час літніх канікул, працює відділ міжнародних зв'язків, який займається забезпеченням ефективної міжнародної діяльності університету: учась у міжнародних проектах, цілеспрямована співпраця з суб'єктами освіти і науки різних країн, створення та розвиток довгострокових відносин з закордонними партнерами, академічні обміни та зміцнення ділових зв'язків.

Завдяки цьому студенти університету мають можливість відвідувати різноманітні міжнародні конференції, отримувати стипендії на навчання, брати участь в програмах обміну та стажування, у спільних з іноземними студентами симпозіумах, фестивалях, виставках, тренінгах, волонтерських заходах та ін., також є цікаві конференції та програми вдосконалення для викладачів.

Це дуже цікаво, весело і пізнавально для сучасної молоді, адже Івано-Франківськ та Україна загалом розвивається дуже швидко і завдяки наполегливому навчанню та вдосконаленню має всі шанси зайняти хороше місце в рейтингу Європейських країн, а розумна і впевнена українська молодь - наше майбутнє.

Дізнатись деталі про міжнародні програми для студентів та виклдачів можна на сторінці університету: https://www.facebook.com/IvFrUniversityLaw

та за електронною адресою: international@iful.edu.ua28 Липня 2015 p.
©http://briz.if.ua/