На Івано-Франківщині працівники пенітенціарної служби підбили підсумки роботи за перше півріччя 2015 року


13 липня відбулася нарада керівників органів та установ управління Державної пенітенціарної служби України в Івано-Франківській області. Головував на нараді начальник управління полковник внутрішньої служби Володимир Павлів.

У рамках засідання розглянуто актуальні питання діяльності органів та установ виконання покарань в області, підбито підсумки роботи за перше півріччя 2015 року.Станом на 1 липня 2015 року чисельність засуджених та осіб, взятих під варту складала 973 осіб, на обліку в кримінально виконавчих інспекціях області перебувало 1098 осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, з них, 32 неповнолітні.

У своєму виступі начальник ВОРНБ управління Віталій Круль означив оперативну обстановку в органах та установах пенітенціарної служби області, яка за словами доповідача зберігається на задовільному рівні та є керованою.

Протягом 6 місяців цього року в установах виконання покарань управління пенітенціарної служби області проведено 4603 обшуки, за результатами яких було вилучено 43 мобільних телефони, 6,4567 гр наркотичних речовин, 12,7 літрів спиртних напоїв, 69 одиниць колючо-ріжучих предметів.

Про роботу комісій при застосуванні до засуджених заохочувальних норм присутніх проінформував завідувач сектору соціально-виховної та психологічної роботи управління Ігор Костенко. З початку року вустановах області підпадало під умовно-дострокове звільнення 169 засуджених, підлягали заміні невідбутої частини покарання більш м’яким 132. Умовно-достроково звільнено 80 засуджених та 42 засудженим замінено невідбуту частину покарання більш м’яким.

На законній підставі відмовлено в застосуванні ст. 81 КК України 69 засудженим, у заміні невідбутої частини покарання більш м’яким – 74 засудженим. За перше півріччя з установ області звільнено всього 202 засуджених, з них 2 за межі України.

У контексті розгляду питання про роботу виробничої сфери установ області начальник сектору виробничої діяльності, маркетингу та економіки управління Микола Яцків доповів про виконання фінансового плану виробленої в колоніях продукції на суму 1505,6 тис. грн.За перше півріччя освоєно 7 нових видів продукції. До роботи було залучено близько 65% засуджених від працездатних осіб. Одним із важливих аспектів стало обговорення питання реалізації виробленої продукції. Керівники установ виконання покарань мали можливість висловити власну позицію та бачення у питанні пошуку нових ринків збуту продукції.

Володимир Павлів охарактеризував у цілому роботу органів та установ області як задовільну та націлив присутніх на конструктивну роботу для виконання завдань, які стоять перед пенітенціаріями області.

Оксана Лаврів, для БРІЗ14 Липня 2015 p.
©http://briz.if.ua/