В місті Івано-Франківську працює 45 - 50 нелегальних пунктів прийому металобрухту


В Івано-Франківську діє близько 45 – 50 нелегальних пунктів прийому металобрухту, - стверджує міський голова обласного центру Віктор Анушкевичус.

З його слів, в кожному комунальному окрузі міста можна знайти щонайменш 5 – 6 таких пунктів і про них відомо керівництву комунального підприємства «Єдиний розрахунковий центр».

Разом з тим, правоохоронці, за зізнанням начальника відділу дільничних інспекторів міліції Івано-Франківського міськвідділу УМВС в області капітана міліції Ігоря Полив’яного, спромоглися закрити лише 2 нелегальних пункти прийому металу, за що мер дорікнув міліціонерам на сьогоднішній оперативній нараді.

«Як мінімум на території кожного з округів – 5 – 6 пунктів. Це біля 45 – 50 пунктів по місту, а ви не знаєте, - зазначив міський голова, звертаючись до пана Полив’яного, - Я працюю в міліції чи ви? А ви тільки два закрили».

Зі слів міського голови, якщо таку діяльність не привести до порядку, «потік крадіжок» каналізаційних люків, дощоприймальних решіток, деталей ліфтів тощо триватиме не залежно від того, яку б роботу міліціонери не проводили з раніше судимими та іншими потенційними злодіями.16 Червня 2015 p.
©http://briz.if.ua/